Když jaro ťuká

Ahoj děti, mrzí nás, že nemůžeme být společně ve školce, ale vy můžete pracovat i doma. Budeme rády když si s rodiči zkusíte pracovní list, něco pěkného vyrobíte, nakreslíte, půjdete na procházku nebo si zacvičíte. Užité dny doma vám přeje Kája.😊🌼🍀

Zaznamenejte si jaké je počasí v celém týdnu. Bude jarní? Nebo ještě spíše zimní?
Jógu ze školky znáte. Místo zvířátek zkuste natrénovat počáteční písmeno vašeho jména. (Pokud máte zájem se pochlubit cvičením, obrázky, výtvory a pokroky budeme rády za fotodokumentaci zaslanou na adresu karolimusilova@gmail.com. Nebo klidně přineste na ukázku po návratu do MŠ)
Až půjdete na procházku, rozhlédněte se kolem sebe, zkuste najít věci z tabulky a odškrtněte si, co jste našli. (Pokud máte zájem se pochlubit cvičením, obrázky, výtvory a pokroky budeme rády za fotodokumentaci zaslanou na adresu karolimusilova@gmail.com. Nebo klidně přineste na ukázku po návratu do MŠ)
Z barevného papíru si můžete složit celou louku tulipánů. Skládat se dá i z bílého, potom můžete vybarvit. Těším se na vaše výtvory. (Pokud máte zájem se pochlubit cvičením, obrázky, výtvory a pokroky budeme rády za fotodokumentaci zaslanou na adresu karolimusilova@gmail.com. Nebo klidně přineste na ukázku po návratu do MŠ)